Let´s go to work

Kaikilla on oltava mahdollisuus seurata intohimoaan ja toteuttaa unelmiaan

Katso yrityselokuvamme

Haluatko lisätietoja? Ota yhteyttä!

Täytä yhteystietosi tai ole meihin suoraan yhteydessä:

 +358 400 802 554

Drömäktenskap i finansbranschen

Nordic Finance är ett av Sveriges snabbast växande finansföretag. Nu växlar företaget upp ytterligare med en ny stark huvudpartner – Verdane Capital, ett bolag inom Private Equity. »

Valbo Entreprenad Ruotsi

Det känns tryggt att någon gång blir maskinen min, man betalar lite till sig själv. Får man en bra relation så fungerar allting jättebra, Ulf Ytterbom VD Valbo Entreprenad AB »

Bockholmengruppen

Bockholmengruppen började med att öppna Bockholmen Hav & Restaurang och driver idag 8 restauranger... »

Factoring palvelua

Kausivaihtelu, asiakkaasi vaatima pitkä maksuaika, suuri yksittäinen tilaus, työntekijöiden lomarahat, verot jne. voivat rasittaa kassaa hetkellisesti ja toistuvasti... »

Bounce Sweden

Bounce är en arena för människor som vill röra på sig. Idag handlar det mycket om att barn spelar för mycket datorspel och sitter framför tv:n. Hit kan de komma...   »

Mekpoint Ruotsi

Det är lättare att göra affärer om man har en finansieringslösning redan från början, Ludwig Larsson VD Mekpoint AB »

Henkilöstö

Henrik Nyström

Myynti

+46 70–428 80 45
henrik.nystrom@nordicfinance.com

Jacob Nordell

Myynti

+46 76-025 78 22
jacob.nordell@nordicfinance.com

Kenny Cross

Myynti

+46 70–428 03 08
kenny.cross@nordicfinance.com

Magnus Pers

Myynti

+46 76-025 78 03
magnus.pers@nordicfinance.com

Mats Westergård

Myynti

+46 70–309 09 80
mats.westergard@nordicfinance.com

Magnus Åberg

Myynti

070-510 35 70
magnus.aberg@nordicfinance.com

Stefan Wahlberg

Myynti

+46 76-021 72 86
stefan.wahlberg@nordicfinance.com

Per Nyqvist

Myynti

+46 70-751 13 11
per.nyqvist@nordicfinance.com

Sofie Svedberg

Innesälj

+46 76-607 89 97
sofie.svedberg@nordicfinance.com

Felix Thomasson

Innesälj

+46 73-517 25 08
felix.thomasson@nordicfinance.com

Jenny Svärd

Asiakaspalvelu

+46 70-142 76 34
jenny.svard@nordicfinance.com

Caroline Ljungberg

Asiakaspalvelu

+46 70-355 53 13
caroline.ljungberg@nordicfinance.com

David Sackemark

Asiakaspalvelu

070-148 41 68
david.sackemark@nordicfinance.com

Sacho Grandin

Presales

+46 70–428 80 42
sacho.grandin@nordicfinance.com

Youssef Souadi

Presales

+46 76-025 78 34
youssef.souadi@nordicfinance.com

Robin Watz

Presales

+46 76-031 00 39
robin.watz@nordicfinance.com

Claudia Doverland

Talous & HR

+46 73-151 74 12
claudia.doverland@nordicfinance.com

Marie Bogren

Talous

+46 73-532 42 83
marie.bogren@nordicfinance.com

Linn Spanne Eriksson

Markkinointi

+46 73-586 63 67
linn.spanne-eriksson@nordicfinance.com

Christian Hanson

Affärsutveckling

+46 70-428 80 40
christian.hanson@nordicfinance.com

Tony Kirmo

Johto

+46 70-428 80 41
tony.kirmo@nordicfinance.com

Tom Uhlenius

Helsinki

+358 400 802 554
tom.uhlenius@nordicfinance.com

Juha Haapoja

Helsinki

+358 400 299 996
juha.haapoja@nordicfinance.com

Laura Junttila

Helsinki

+358 400 980 301
laura.junttila@nordicfinance.com