Let´s go to work

Kaikilla on oltava mahdollisuus seurata intohimoaan ja toteuttaa unelmiaan

Katso yrityselokuvamme

Haluatko lisätietoja?

Täytä yhteystietosi tai ole meihin suoraan yhteydessä:

 +358 400 802 554

Henkilöstö

Kenny Cross

Myynti

+46 70–428 03 08
kenny.cross@nordicfinance.com

Jacob Nordell

Myynti

+46 76-025 78 22
jacob.nordell@nordicfinance.com

Magnus Åberg

Myynti

070-510 35 70
magnus.aberg@nordicfinance.com

Mats Westergård

Myynti

+46 70–309 09 80
mats.westergard@nordicfinance.com

Stefan Wahlberg

Myynti

+46 76-021 72 86
stefan.wahlberg@nordicfinance.com

Patrik Gillmo

Myynti

076-855 16 95
patrik.gillmo@nordicfinance.com

Per Nyqvist

Myynti

+46 70-751 13 11
per.nyqvist@nordicfinance.com

Urban Reese

Myynti

076-855 16 96
urban.reese@nordicfinance.com

Felix Thomasson

Innesälj

+46 73-517 25 08
felix.thomasson@nordicfinance.com

Sofie Svedberg

Innesälj

+46 76-607 89 97
sofie.svedberg@nordicfinance.com

Jenny Svärd

Asiakaspalvelu

+46 70-142 76 34
jenny.svard@nordicfinance.com

David Sackemark

Asiakaspalvelu

070-148 41 68
david.sackemark@nordicfinance.com

Fanny Stenlund

Asiakaspalvelu

076-855 16 98
fanny.stenlund@nordicfinance.com

Sacho Grandin

Presales

+46 70–428 80 42
sacho.grandin@nordicfinance.com

Youssef Souadi

Presales

+46 76-025 78 34
youssef.souadi@nordicfinance.com

Robin Watz

Presales

+46 76-031 00 39
robin.watz@nordicfinance.com

Claudia Doverland

Talous & HR

+46 73-151 74 12
claudia.doverland@nordicfinance.com

Marie Bogren

Talous

+46 73-532 42 83
marie.bogren@nordicfinance.com

Caroline Ljungberg

Talous

+46 70-355 53 13
caroline.ljungberg@nordicfinance.com

Henrik Nyström

Myynti

+46 70–428 80 45
henrik.nystrom@nordicfinance.com

Linn Spanne Eriksson

Markkinointi

+46 73-586 63 67
linn.spanne-eriksson@nordicfinance.com

Christian Hanson

Affärsutveckling

+46 70-428 80 40
christian.hanson@nordicfinance.com

Peter Hansson

IT

073-345 69 20
peter.hansson@nordicfinance.com

Tony Kirmo

Johto

+46 70-428 80 41
tony.kirmo@nordicfinance.com

Tom Uhlenius

Helsinki

+358 400 802 554
tom.uhlenius@nordicfinance.com

Juha Haapoja

Helsinki – Myynti

+358 400 299 996
juha.haapoja@nordicfinance.com

Laura Junttila

Helsinki – Asiakaspalvelu/Presale

+358 400 980 301
laura.junttila@nordicfinance.com