Let´s go to work

Vi vill att alla ska ha möjligheten att kunna följa sin passion och förverkliga sina drömmar

Se vår företagsfilm

Vill du veta mer? Kontakta oss!

Fyll i dina kontaktuppgifter eller kontakta oss direkt på:

 08 588 180 00

Drömäktenskap i finansbranschen

Nordic Finance är ett av Sveriges snabbast växande finansföretag. Nu växlar företaget upp ytterligare med en ny stark huvudpartner – Verdane Capital, ett bolag inom Private Equity. »

Mötesbokare

Är du i början av din säljkarriär? Har viljan att utvecklas och är redo att satsa mot nya mål? Genuint intresserad av sälj och vill ta chansen att hjälpa våra...   »

Account Manager till Nordic Finance

Är du den som aldrig ger upp och ständigt tittar framåt? Fast besluten att lyckas och ger allt för det? Då hoppas vi att du söker till oss och vill...   »

Bockholmengruppen

Bockholmengruppen började med att öppna Bockholmen Hav & Restaurang och driver idag 8 restauranger... »

Bounce Sweden

Bounce är en arena för människor som vill röra på sig. Idag handlar det mycket om att barn spelar för mycket datorspel och sitter framför tv:n. Hit kan de komma...   »

Valbo Entreprenad

Det känns tryggt att någon gång blir maskinen min, man betalar lite till sig själv. Får man en bra relation så fungerar allting jättebra, Ulf Ytterbom VD Valbo Entreprenad AB »

Mekpoint

Det är lättare att göra affärer om man har en finansieringslösning redan från början, Ludwig Larsson VD Mekpoint AB »

Medarbetare

Henrik Nyström

Försäljning

070–428 80 45
henrik.nystrom@nordicfinance.com

Jacob Nordell

Försäljning

076-025 78 22
jacob.nordell@nordicfinance.com

Kenny Cross

Försäljning

070–428 03 08
kenny.cross@nordicfinance.com

Magnus Pers

Försäljning

076-025 78 03
magnus.pers@nordicfinance.com

Mats Westergård

Försäljning

070–309 09 80
mats.westergard@nordicfinance.com

Stefan Wahlberg

Försäljning

076-021 72 86
stefan.wahlberg@nordicfinance.com

Per Nyqvist

Försäljning

070-751 13 11
per.nyqvist@nordicfinance.com

Sofie Svedberg

Innesälj

076-607 89 97
sofie.svedberg@nordicfinance.com

Felix Thomasson

Innesälj

073-517 25 08
felix.thomasson@nordicfinance.com

Jenny Svärd

Backoffice

070-142 76 34
jenny.svard@nordicfinance.com

Caroline Ljungberg

Backoffice

070-355 53 13
caroline.ljungberg@nordicfinance.com

David Sackemark

Backoffice

070-148 41 68
david.sackemark@nordicfinance.com

Sacho Grandin

Presales

070–428 80 42
sacho.grandin@nordicfinance.com

Youssef Souadi

Presales

076-025 78 34
youssef.souadi@nordicfinance.com

Robin Watz

Presales

076-031 00 39
robin.watz@nordicfinance.com

Claudia Doverland

Ekonomi & HR

073-151 74 12
claudia.doverland@nordicfinance.com

Marie Bogren

Ekonomi

073-532 42 83
marie.bogren@nordicfinance.com

Linn Spanne Eriksson

Marknad

073-586 63 67
linn.spanne-eriksson@nordicfinance.com

Tony Kirmo

VD

070-428 80 41
tony.kirmo@nordicfinance.com

Christian Hanson

Affärsutveckling

070-428 80 40
christian.hanson@nordicfinance.com

Tom Uhlenius

Helsingfors

+358 400 802 554
tom.uhlenius@nordicfinance.com

Laura Junttila

Helsingfors

+358 400 980 301
laura.junttila@nordicfinance.com