Let´s go to work

Vi vill att alla ska ha möjligheten att kunna följa sin passion och förverkliga sina drömmar

Se filmen om oss

Vill du veta mer?

 08 588 180 00

Medarbetare

Kenny Cross

Försäljning

070–428 03 08
kenny.cross@nordicfinance.com

Jacob Nordell

Försäljning

076-025 78 22
jacob.nordell@nordicfinance.com

Magnus Åberg

Försäljning

070-510 35 70
magnus.aberg@nordicfinance.com

Mats Westergård

Försäljning

070–309 09 80
mats.westergard@nordicfinance.com

Stefan Wahlberg

Försäljning

076-021 72 86
stefan.wahlberg@nordicfinance.com

Patrik Gillmo

Försäljning

076-855 16 95
patrik.gillmo@nordicfinance.com

Per Nyqvist

Försäljning

070-751 13 11
per.nyqvist@nordicfinance.com

Urban Reese

Försäljning

076-855 16 96
urban.reese@nordicfinance.com

Felix Thomasson

Innesälj

073-517 25 08
felix.thomasson@nordicfinance.com

Sofie Svedberg

Innesälj

076-607 89 97
sofie.svedberg@nordicfinance.com

Jenny Svärd

Backoffice

070-142 76 34
jenny.svard@nordicfinance.com

David Sackemark

Backoffice

070-148 41 68
david.sackemark@nordicfinance.com

Fanny Stenlund

Backoffice

076-855 16 98
fanny.stenlund@nordicfinance.com

Sacho Grandin

Presales

070–428 80 42
sacho.grandin@nordicfinance.com

Youssef Souadi

Presales

076-025 78 34
youssef.souadi@nordicfinance.com

Robin Watz

Presales

076-031 00 39
robin.watz@nordicfinance.com

Claudia Doverland

Ekonomi & HR

073-151 74 12
claudia.doverland@nordicfinance.com

Marie Bogren

Ekonomi

073-532 42 83
marie.bogren@nordicfinance.com

Caroline Ljungberg

Ekonomi

070-355 53 13
caroline.ljungberg@nordicfinance.com

Henrik Nyström

Försäljning

070–428 80 45
henrik.nystrom@nordicfinance.com

Linn Spanne Eriksson

Marknad

073-586 63 67
linn.spanne-eriksson@nordicfinance.com

Christian Hanson

Affärsutveckling

070-428 80 40
christian.hanson@nordicfinance.com

Peter Hansson

IT

073-345 69 20
peter.hansson@nordicfinance.com

Tony Kirmo

VD

070-428 80 41
tony.kirmo@nordicfinance.com

Tom Uhlenius

Helsingfors

+358 400 802 554
tom.uhlenius@nordicfinance.com

Juha Haapoja

Helsingfors – Försäljning

+358 400 299 996
juha.haapoja@nordicfinance.com

Laura Junttila

Helsingfors – Presale/Backoffice

+358 400 980 301
laura.junttila@nordicfinance.com