Let´s go to work

Vi vill att alla ska ha möjligheten att kunna följa sin passion och förverkliga sina drömmar

Se vår företagsfilm

Vill du veta mer? Kontakta oss!

Fyll i dina kontaktuppgifter eller kontakta oss direkt på:

 08 588 180 00

Nordic gruppbild_2515

Fundingcontroller

Vi söker en fundingcontroller till vår Backoffice-avdelning som vill leverera service i världsklass. »

Framsida_Bockholmengruppen

Bockholmengruppen

Bockholmengruppen började med att öppna Bockholmen Hav & Restaurang och driver idag 8 restauranger... »

Kundcase-Bounce-01

Bounce Sweden

Bounce är en arena för människor som vill röra på sig. Idag handlar det mycket om att barn spelar för mycket datorspel och sitter framför tv:n. Hit kan de komma...   »

Kundcase Valbo Entreprenad-01

Valbo Entreprenad

Det känns tryggt att någon gång blir maskinen min, man betalar lite till sig själv. Får man en bra relation så fungerar allting jättebra, Ulf Ytterbom VD Valbo Entreprenad AB »

Kundcase Mekpoint-01

Mekpoint

Det är lättare att göra affärer om man har en finansieringslösning redan från början, Ludwig Larsson VD Mekpoint AB »

Medarbetare

henrik
Henrik Nyström

Försäljning

070–428 80 45
henrik.nystrom@nordicfinance.com

felix
Felix Thomasson

Försäljning

073-517 25 08
felix.thomasson@nordicfinance.com

jacob
Jacob Nordell

Försäljning

076-025 78 22
jacob.nordell@nordicfinance.com

kenny
Kenny Cross

Försäljning

070–428 03 08
kenny.cross@nordicfinance.com

magnus
Magnus Pers

Försäljning

076-025 78 03
magnus.pers@nordicfinance.com

mats
Mats Westergård

Försäljning

070–309 09 80
mats.westergard@nordicfinance.com

robin
Robin Watz

Försäljning

076-031 00 39
robin.watz@nordicfinance.com

Stefan
Stefan Wahlberg

Försäljning

076-021 72 86
stefan.wahlberg@nordicfinance.com

Per (kopia)
Per Nyqvist

Försäljning

070-751 13 11
per.nyqvist@nordicfinance.com

tom
Tom Uhlenius

Försäljning - Helsingfors

+358 400 802 554
tom.uhlenius@nordicfinance.com

jenny
Jenny Svärd

Backoffice

070-142 76 34
jenny.svard@nordicfinance.com

caroline
Caroline Ljungberg

Backoffice

070-355 53 13
caroline.ljungberg@nordicfinance.com

martina
Martina Lindroos

Backoffice

070-148 41 68
martina.lindroos@nordicfinance.com

sachaias
Sachaias Grandin

Presales

070–428 80 42
sachaias.grandin@nordicfinance.com

youssef
Youssef Souadi

Presales

076-025 78 34
youssef.souadi@nordicfinance.com

claudia
Claudia Doverland

Ekonomi & HR

073-151 74 12
claudia.doverland@nordicfinance.com

marie
Marie Bogren

Ekonomi

073-532 42 83
marie.bogren@nordicfinance.com

linn
Linn Spanne Eriksson

Marknad

073-586 63 67
linn.spanne-eriksson@nordicfinance.com

tony
Tony Kirmo

IT

070-428 80 41
tony.kirmo@nordicfinance.com

christian
Christian Hanson

VD

070-428 80 40
christian.hanson@nordicfinance.com